VLC media player (64 Bit)

Bu ücretsiz 64-bit VLC Media Player açık kaynak bir medya oynatıcısıdır ve her türlü içeriği çalıştırabilir

VLC media player (64 Bit)

Here’s Sizce Windows Media Player, QuickTime, bir DivX player, bir FLV player ve herhangi bir DVD player ile oynatabildiğiniz dosyalar acaba tek bir güçlü programla çalışamaz mı? Üstelik Ücretsiz bir program ile.

n

64-bit VLC Media Player (buradan yükleyebileceğiniz) - evrensel bir video ve ses oynatıcısıdır. Program çok kolay bir şekilde hemen hemen tüm videoları oynatır (ekstra kodek yüklemenize gerek duymadan). VLC Media Player DVDlerinizi ve video CD, MP3, MOV ve FLV veya Divlerinizi oynatır.

n

Eğer modern bir H.264 / MPEG-4 AVC video oynatmayı düşünüyorsanız tekrar düşünün. Aynen Ditto Cinepak, Theora ve Real Video programları gibi. 

n

Muhteşem VLC Media Player ayrıca MPEG ve DivX gibi kaynakları yüklerken bile oynatabilmektedir. Aslında uyumlu olmayan tek format Indeo Video 4/5'tir (IV41, IV51).

n

64-bit VLC Media Player'in desteklediği platformların listesi en az desteklediği video ve sesler kadar geniştir.

n

Ayrıca program açık kaynak kodlu bir programdır ve her gün daha da geliştirilmektedir. Version 2.1.3 korumasız Blu-ray diskleri destekler ve altyazı boyutlandırması ve gelişmiş kaşe ayarlaması olanaklıdır.

_x000D_
VLC media player (64 Bit)
  • LisansFreeware
  • DilEnglish
  • İşletim SistemiWin 2000:Win XP:Windows Vista:Windows 7:Windows 8:Windows 10:
  • İndirmeler12551273
  • Dosya Boyutu30.5MB
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir